Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt a gumi. Szükségünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt a gumi. Szükségünk van a 72 óras tablettát a, kórházba tervezünk bemenni, arra lennénk kíváncsiak, hogy az ottani vizsgálathoz, illetve recept felíráshoz van szükség szülői jelenléthez, ha a lány 17 éves?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag igen mivel ez egy nagyon eros hormon! en fel evig utana rosszul aludtam stb ezekre keszulj fel.

ha nem kerdezi az orvos a korod inkabb ne mond ha nem akarod hogy anyukad tudjon rola vagy kerj meg egy 18even feluli jofej rokont aki elmegy veled es nem kop be:)

2016. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett szuloi engedely, csak TAJ kartya! Igaz ennek mar legalabb 8 eve :D
2016. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Siessetek, minél előbb, ne holnap! 16 év felett nem szórakoznak, max. lelki fröccs van! Sajnos 1. alkalomnál kiszakadt, rohantunk, persze le lettünk cseszve, de együtt mentünk, látták, hogy nem erőszak történt, nem vagyunk primitívek, védekezni akartunk, csak nem sikerült. Megkérdezte, hogy van-e valamilyen keringési bajom, volt-e trombózis vagy szélütés a családban, csinált egy rákszűrést (ha már úgyis arra jártam), kaptam tájékoztatót fogamzásgátlóról!
2016. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma történt a "baleset" 3 óra körül, már voltunk egy nőgyógyásznál , de ő nem írhatott fel, mert nem az ő betegei vagyunk. Ha holnap 1-2 óra között megyünk az még benne van a 24 órában is , ilyenkor a tabletta majdnem 100%-os utólagos védelmet nyújt?
2016. nov. 28. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
elso vagyok, igen en 48ora utan vettem be 2 alkalommal is de volt ami majd nem 72orat megutotte es nem lett baba
2016. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a gyors választ ! Ha esetleg valakinek van még valami hasznos információja szivesen várom !
2016. nov. 28. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Szaladjatok át a szlovákokhoz...
2016. nov. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17 évesnél passz én már 18 voltam. Remélem sikerrel jártatok mert nekem nagyon negatív tapasztalatom van. Ugyanígy jártunk, a doki meg kb hülye ribizlinek nézett aki nem védekezett, és egyáltalán örüljek hogy felírja, mert nem voltam bejelentkezve előre. semmit nem kérdezett csak mikor történt hány napos 1 ciklusom. És felírta. Meg egy rákszűrést csinált, de ennyi..
2016. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!