Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felületes a nőgyógyászom vagy...

Felületes a nőgyógyászom vagy ez tényleg nem probléma?

Figyelt kérdés

Már 1 éve minden menstruáció előtt kb. 4 napig barnázok, és amikor végre nagy nehezen megjön, a mennyisége sokkal kevesebb mint korábban volt. Ezzel még nem is lenne olyan nagy bajom (ha ez normálisnak mondható), viszont emellett a hajam olyan szinten hullik, hogy már lassan kopaszodom.. ez szintén 1 éve tart. A két menstruáció közötti folyásom is jóval több lett. Voltam nőgyógyásznál, aki végülis arra lyukadt ki hogy ez normális, írt fel kúpot a folyásra és ennyi. Bevallom azt hittem hogy legalább elküld hormonvizsgálatra vagy valami... Mi lehet a bajom? Menjek vissza a dokihoz vagy jobb lenne mást keresnem?

23/N


2017. okt. 13. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el másik nőgyógyászhoz,simán lehet petefészekciszta,inzulin rezisztencia,PCOS vagy egyéb hormonzavar. Az ilyen lepattintós nem is értem,minek praktizál.
2017. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2017. okt. 14. 10:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Huh en tudnek meselni nogyogyaszokrol. Meddosegi problemaim miatt voltam parnal. "Kozti verzessel minek jott ide? Az tok normalis-semmi baja-megallapitotta ugy, hogy az ajtoban alltam kabatban-elotte egyszer volt kozti verzesem, akkor mehenkivuli terhes voltam!" "Sztks alapon ennyit tudtam nyujtani""A szex gyerek nelkul is jo nem, minek akar gyereket?"" Nem is volt sztem terhes,minek műtötték meg? Kozben nezi a mehenkivulirol a zarojelentesem.."


Azt javaslom, ha megteheted magandokihoz menj. Talan lelkesebbek egy fokkal. Csak sokszor nem tudnak beutalot adni..

Amugy hormonlabort vegul maganuton fizetos vervetellel csináltattam,mert az allamiban mivel drága nem nagyon akartak felirni.


A barnazas progreszteronhianytol is lehet.A hajhullasra vitaminhianyt es gyulladast szoktak mondani.A sima verkepet hazidoki is felirhatja,a hormont sajnos nem, csak TSH tudja egyedul(En probalkoztam hatha- nem kell 20on ezret kifizetnem a vervetelert. )


Egyébként allitolag a baratcserje kapszula hatekony ilyen pecsetelos-barnazos gondokra. Egy probat talan megerne. A hajhullasra E vitamint, revalidot, vagy soreleszto kapszulat szoktak ajánlani.

2017. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pm alulmüködésem van,és ezek voltak a tüneteim...
2017. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Villámgyorsan válts dokit, ez minimum pcos, de lehet pajzsmirigy is. Sajnálom, hogy te is kifogtál egy ilyen felelőtlen orvost. Én egyébként endokrinológushoz mentem hasonló tünetekkel egy vetélés után, aki megtalálta egy egyszerű vérvételből a problémám okát. Az előttem szólókhoz hasonlóan én is magánorvost javasolnék!
2017. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!