Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után véreztem, ez volt...

Szex után véreztem, ez volt kedden. Viszont azóta minden nap ha csak egy kicsit is de vérzek. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Még sosem volt ilyen probléma. Szűzességem elvesztésénél sem véreztem. Dienille fogamzásgátlót szedek évek óta.

Barátom külföldre utazott 3 hónapra családhoz és dolgozni, és mikor haza jött már aznap le is feküdtünk.

Aznap nem is volt semmi gond (hétfő), viszont kedden szintén megtörtént, akkor nem voltam kb egyáltalán nedves pedig próbált izgatni. Kicsit durva volt a hétfőihez képest.

Lehetséges, hogy ezért vérzek azóta?

20/l



2017. okt. 13. 23:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, másnap nagyon fájt mindenem de pláne alhasam. Menstruációs fájdalom féle volt
2017. okt. 13. 23:44
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Simán lehet ettől. Még csak pár napja volt. De minek engeded magad megkúrni ilyenkor. Pláne, ha nincs a kéznél síkosító.
2017. okt. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
De végülis mindenki a saját kárán tanul. Majd legközelebb okosabb leszel talán.
2017. okt. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjátok már ezt a sikosítós dolgot, sztem ez egy akkora baromság.

A krumpli pasikhoz kell elvileg, de akkor minek van azzal egy lány, ha nem tudja kellően "eláztatni" a lányt ?

Én még egy lánnyal sem találkoztam, aki feltünően száraz lett volna.

Marha egyszerű, addig nem dugom be, amíg nincs rendesen elázva, ennyi.

A sikosító esetileg meg megoldás lehet, de semmiképp nem jó hosszabb távon, mert "elszokik" a pundi attól, hogy elázzon. De ezt hagyjuk, mert ez biológia.

2017. okt. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
szerintem menj el dokihoz. lehet fertőzés de méhszájseb is. sajnos én jártam már így.
2017. okt. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!