Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja pozitív lett a...

Gutiné P Mária kérdése:

Pár napja pozitív lett a tesztem, bejelentkeztem az orvoshoz, tegnapelőtt éjjel véreztem, elmentem orvoshoz azt mondta valószínű beágyazódás, semmi gond,2hét múlva control. Ma teszteltem megint de kicsit halvány még az nem jelent semmi rosszat ugye?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A teszt csak a beágyazódás után lesz pozitív, így amiatt biztos nem vérezhettél, nem is értem, miért mondott ilyet a doki???


Amúgy jelenthet rosszat, ha a teszt nem erősödik, pláne, hogy véreztél is sajnos.

2012. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. nagyon félek, csinálok még egy tesztet, remélem nem lesz semmi gond
2012. nov. 27. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett.
2012. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ok. orvoshoz 7-én megyek megint
2012. nov. 27. 18:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Megvizsgált, ultrahangot csinált!?

Menj el egy sztk nőgyógyászati rendelésre, ott megvizsgálnak.

2012. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sztk-ban voltam, megvizsgáltak, csináltak uh-t is. azt mondta méhem nagyobb méhszáj zárt. aznap délután már semmi vérzés nem volt és azóta se
2012. nov. 27. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Beágyazódás biztos nem lehet már ilyenkor.
2012. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Beágyazódás előtt semmiképp nem lehet pozitív teszt. Félelmetes orvosod van.....
2012. nov. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem az orvosom,nem is tudom hogy hívják, de gondolkodom rajta,h elmegyek ahhoz aki a Clostyt is felírta, az naon rendes és talán nem veszi félvárról a dolgot
2012. nov. 28. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!