Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha október 6 és 12én volt...

Sara yellow kérdése:

Ha október 6 és 12én volt nemi együttlétem hónapok óta először és 12én megkellett volna jönnie de nem jött meg a mensesem, akkor mennyi eséllyel gyanakodhatok terhességre?

Figyelt kérdés

2017. okt. 15. 06:19
 1/8 Andizsuzsi ***** válasza:
38%
Az attól függ, hogy 6-án védekeztél-e.
2017. okt. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem túl összefüggő a dolog, tehát az nem számít semmit hogy már rég nem voltál senkivel de szerintem inkább azt akartad írni hogy ez volt az első. Védekeztetek? (nem megszakításra gondolok) Előfordul hogy késik máskor is?
2017. okt. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy harmadikán lehetett az utolsó peteéréses napom. és ezek szerint 6án max közepes megtermékenyülési esélyem lehetett. De vigyàztunk. Nem védekeztünk konkrétan. amúgy nem ez volt az első aktus, csak az előző menseshez és ovulációhoz képest. Így értettem...
2017. okt. 16. 13:36
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
40%

"Nem védekeztünk konkrétan"


Igen, lehetsz terhes.

2017. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Ha ténylegesen 3-án volt a peteérésed, akkor 6-án már egyáltalán nem vagy megtermékenyíthető. Plussz ha 3-án volt peteérésed, akkor nem 12-én, hanem 17-én, vagyis ma kell megjönnie.
2017. okt. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolkodtam! 3án voltam a ciklus 18 napjánál.( nálam egy ciklus mindig 27/28/29 napos). valóban kicsit később kellett mejönnie. megis történt...köszönöm a hasznos válaszokat!
2017. okt. 17. 07:55
 7/8 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Miért is lettem lepontozva? Tényeket írtam le, nem szubjektív dolgot. Nem értem az embereket...
2017. okt. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem értem miért pontozza vki le az egyetlen értelmes választ... fura :/
2017. okt. 18. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!