Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Október 7-én volt meg a...

Október 7-én volt meg a menstruációm.28-án voltam a ginekológusnál és azt mondta minden rendben van. November 3-án kellett volna megkapjam. Már 3 napja késik (28 napra szoktam megkapni). Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a megkapjam annyira idétlenül hangzik. Nem megkapod, hanem megjön. Egyébként ha tudsz számolni, és 28 napos a ciklusod, akkor november 4-én kellett volna megjönnie. És 2 nap késés ló$z@r, majd akkor aggódj, ha 3 hónapig nem jön meg. Még simán belefér, nem gép vagy, hogy óramű pontosan menstruálj. Miért gondolod, hogy terhes vagy?

20L

2016. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ma voltam másik ginekológusnál és terhes vagyok. A személyes megjegyzése vitatható. Ahány ház,annyi szokás.Felénk úgy mondják,hogy megkapod,stb. És ha hiszi,ha nem,nekem már 22 éve,hogy mindig 28 napra JÖTT MEG(a válasz adó tiszteletére). Egy nappal sem hamarabb,se később.Onnan gondoltam,hogy állapotos vagyok,mert már egy jó ideje probálkozunk és mostanáig nem jött össze.
2016. nov. 8. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!