Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell szabályosan...

Hogyan kell szabályosan késleltetni a menstruációt?

Figyelt kérdés

Missee fogamzásgátlót szedek, de egyszerűen nem értem ami a betegtájékoztatóban van. Valaki segítsen légyszíves (azt érdemes tudni erről a fogamzásgátlóról, hogy 4 soros, a 4. héten van a fehér placebo tabletta, ekkor kezdődik a menstruáció, igazából nincs következménye, ha azt kihagyom csak a rutinos szedés miatt találták ki):

"késleltetheti a menstruációt, ha filmtabletta új csomagjával folytatja, ahelyett, hogy beszedi a fehér placebo tablettákat. Ennek a második csomagnak a szedése során menstruáció szerű vérzést vagy pecsételő vérzést tapasztalhat. Fejezze be a második csíkot, a 4. sorban lévő 7 tabletta beszedésével. Ezután kezdje újra a következő csomaggal."

Előre is köszönöm



2017. okt. 16. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeded három hétig, a negyedik héttől folytatod a következő levéllel.
2017. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az rendben van az utolsó mondatot nem értem.

"Fejezze be a második csíkot, a 4. sorban lévő 7 tabletta beszedésével. Ezután kezdje újra a következő csomaggal."

2017. okt. 16. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen tabit nem szedtem, de szerintem az a mondat azt jelenti, hogy az első két csíkot beszeded rendesen, aztán a harmadik helyett a placebot szeded.
2017. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!