Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám "megindítani" a...

Hogyan tudnám "megindítani" a mensturációm?

Figyelt kérdés
Már késik a menzeszem 2 hete, de nem vagyok terhes, tehát ez az ok teljes mértékben kizárva. Próbálkoztam már minden félével, (forró fürdő, vörös bor stb.) de nem használt. Kicsit kezdek megijedni.. Régebben is volt, hogy késett, de most már 1-1,5 éve nem volt erre példa.

2017. okt. 17. 05:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz akkor is el kell menni, ha nem vagy terhes. Majd ő ír fel olyan gyógyszert, amitől megjön. Esetleg ki is vizsgál, hogy mi az oka.
2017. okt. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nyugodtan várj. Ha nőgyógyászhoz mész biztos lehetsz benne, hogy hormon gyógyszert ír fel, még az is lehet, hogy fogamzásgátlót, amivel problémát fed el, mert nem a mensid fog megjönni, hanem a gyógyszer fog megvonásos vérzést produkálni, ami nem ugyanaz, de a delikvensek megnyugodnak, hogy van vérzés. Én a helyedben várnék. Hány éves vagy?
2017. okt. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 Jól mondja!


Nem diétázol?Nem fogytál hirtelen??Nem ért sok stressz mostanában?Antibiotikumot nem szedtél?

2017. okt. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de, az elmúlt időben fogyókúráztam és fogytam is egy pár kilót. ennek ekkora szerepe lehet?
2017. okt. 17. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, lehet hogy a hirtelen fogyás felborította a hormonjaidat. Ha más nem, tovább fog küldeni endokrinológushoz
2017. okt. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor már érdemes most elmennem és ne várjak?
2017. okt. 18. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!