Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrés/citológia magán...

Rákszűrés/citológia magán orvos helyett sztk-ban. Nagyon gáz, ha a jól bejáratott orvos helyett egyszer ingyen csináltatom?

Figyelt kérdés
Sokat járok hozzá, de most ezt az egyet szeretném megspórolni. Ezzel szerintetek eljátszom a bizalmát?

2017. okt. 17. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rákszűrésre én is sztk-ba járok. Csak akkor megyek a magán orvosomhoz, ha valami "bajom" van. Ezt tudja is, de nem szoktunk beszélni róla.
2017. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Magánorvosnál szültem.Azóta se voltam nála,mert a rendszeres rákszűrésért az sztk-ba megyek.Nagyon rendesek,készségesek.A magánorvos is ugyanoda küldi el a levett kenetet,ahova az sztk-ból.Én nem fogok 10-20 ezret kiadni egy rákszűrésért a.magánorvosnak.A szülés más,ott kell fizetni. Egyébként honnan tudná meg,hogy te voltál az sztk-ba?Meg se kell neki emlîteni.
2017. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Számon tartja, hogy mikor kell rákszűrésre mennem, így az eredményt biztosan bemutatnám neki. Egy hormon probléma miatt gyakran kell járnom hozzá.
2017. okt. 17. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg van rajtad kívül még 200 betege, észre sem fogja venni, hogy idén nem voltál nála.
2017. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen megsértődik, akkor keress másik orvost.
2017. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!