Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az agydaganat jelenléte...

Az agydaganat jelenléte kimutatható vérvételből?

Figyelt kérdés

Mostanában sűrűn fáj a fejem, gondoltam arra, hogy érzékeny lettem az időjárás változásokra, vagy nem pihenek eleget.

Soha nem voltam fejfájós, ezért is gondolkoztam el azon, hogy mi van, ha van valami a fejemben.

Viszont a közelmúltban voltam általános vérvételen, abból kiderült volna, ha valami gáz van?

Ezen kívűl nagyon más tünetem nem igazán van, éjszakai izzadás van jelen pár napja, de nem kóros mennyiségben.

Lehet alapja az elképzelésemnek?

19/L



2017. okt. 19. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Mondd el a panaszaidat a dokidnak, de szerintem semmi bajod, csak magadba beszéled már, és azért a vérvétel kimutatja a dolgokat szerintem
2017. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy bebeszélem magamnak, mert mostanában sűrűn jönnek velem szembe a daganatos, agydaganatos történetek.

Köszönöm szépen a választ!

2017. okt. 19. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
A vérkép nem mutatja ki az agydaganatot, de azt igen ha valami nem stimmel. Az éjszakai izzadás lehet hormonprobléma, és fejfájást is okozhat.
2017. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Inkább hipochonder vagy.
2017. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vérkép nem mutatja ki. Mondd el az aggodalmaidat a háziorvosodnak, ő tudni fogja, mi a teendő.
2017. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!