Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a fehér folyás ellen?

Mit tegyek a fehér folyás ellen?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék betétet de mégis annyira idegesítő.. azt hiszem hamarosan mestruálni fogok. Segítsetek légyszi!Nekek volt-e fehérfolyásotok az első mestr. előtt?
2007. nov. 25. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig javasolnék vékony tisztasági betétet, már olyan sok fajtát és diszkréteket, illatosítottat kapni. Menj el orvoshoz, írhat rá enyhe gyógyszert vagy hüvelykúpot. Velem is így volt, csak akkoriban még nem voltak ilyen betétek...
2007. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használj betétet mindenképpen és gykran cseréld is azt. Vigyázz, hogy a folyásodtól nedves fehérneműd csak rövid ideig érintkezzen a bőröddel, mert "kicsípheti" az érzékeny felületet. Szóval HASZNÁLJ BETÉTET
2007. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem az első menstruációm előtt volt fehét folyásom és még utána is (2 éve van meg) én nem használok betétet,max. akkor ha már nagyon nedves a bugyim.Olyankor egy vékony tisztaságit berakok
2007. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én már évek óta menstruálok, és minden hónapban, mielőtt megjön mindig erősebb kicsit a fehérfolyás. Szerintem ez normális. Viszont neked mivel ez az első, még nem biztos, hogy az. Szóval a helyedben anyukáddal felkeresnék egy nőgyógyást és mindenképp elmondanám neki. Lehet kisebb fertőzést kaptál (suliban közös wc, meg ilyenek). Bármitől lehet!

Irány az orvos!

2007. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fehérfolás teljesen normális,és szerintem nem is tudsz elleni tenni semmit.Én is azt mondom,hogy használj tisztaságit!Vannak már nagyon vékonyak is,amit nem is érzel.Nekem már kb.2,5-3 éve van fehérfolyásom,de engem egyáltalán nem zavar.Sőt,(2007)aug.-ban jött meg az első.Azóta is van folyásom,és lesz is.
2008. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ÉN IS IGY VOK SZERINTEM NEKEM IS NEM SOKÁRA MEG JÖN DE NEM TUOM HOGYAN MONDJAM EL ITHON(most szerintem hülyének néztek XP )
2011. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!