Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felsertett huvelyfal?

Felsertett huvelyfal?

Figyelt kérdés

Tegnap szexeltunk, és a hevessegben sajnos olyannyira belefeledkeztunk hogy a tampon nem lett idobe kiveve, és felment nagyon, alig bírtam kivenni.. akkor nem volt meg ebbol probléma, mára viszont iszonyatosan csip, ha mosdóba megyek akkor emg főleg, és gondolom az se segít hogy megvan.( szerencsere nekem nagyon nagyon minimalis )

Viszont ha már így alakult hogy valahogy felsertettem a huvelyfalamat ajanlanatok rá valami házi praktikat vagy gyógyszert amivel kevesbe érzem ezt a csípő ingert?


2017. okt. 21. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet inkább hogy összeszedtél valami fertőzést? Menzesz alatt amúgy is sokkal fogékonyabb rá az ember. Lehet pont annyitól hogy tovább bent volt a tampon. Meg ez a csípő érzés pisilésnél már valami felfázás szerű tünetekre utal.. én annó ilyennel mentem orvoshoz, ő mondta hogy hüvelygyulladás miatt szenvedés a pisilési procedúra.
2017. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Javíts ki, ha nem tudok szöveget értelmezni, de úgy szexeltetek, hogy fent volt a tampon?
2017. okt. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es, jól értelmezted... tudod, hülyéknek áll a világ, sajnos :D
2017. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!