Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy a párotok felsértett együttlét közben, mert nem rossz volt a gumi és rá 5 napjára barnázásotok volt?

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 21:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul írtam, rossz volt a gumi.
2016. febr. 29. 21:34
 2/8 anonim ***** válasza:

"nem rossz volt a gumi"

"rá 5 napjára"

Nem lehetne magyarul?

Egyébként ha megsérülsz szex közben az azonnal okoz tüneteket,nem 5 nap múlva.

A barnázás hormonális problémára utal.

2016. febr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már kijavítottam magam. És igen rosszul írtam, rögtön másnap volt egy kis barnázásom, aztán pedig ma is észrevettem, csináltam tesztet is az negatív lett.
2016. febr. 29. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet? vagy mi? Hogy jön a terhesség a felsértéshez?
2016. febr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Izgulós típus vagyok. Mindig csinálok tesztet a 2 menstruáció között, ha minden rendben van, ha beképzelem, hogy baj van. És 2 hete menstruáltam, és a barnázás kicsit felidegesített, hogy miért, mikor sose történt velem ilyen. És az utsó együttlét után fájt egy kicsit a hüvelyem. És azóta x barnáztam, egy pöttynyit.
2016. febr. 29. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, menzesz után 2 héttel sanszos, hogy peteérésed volt. Nekem akkor minden hónapban barnázásom van. A szex közbeni hüvelyi fájdalmakat meg sok minden okozza, terhesség annyira nem.
2016. febr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ilyen még nem volt nekem. Mindig odafigyelek, ha szexelünk, néha túlságosan is és ezzel a párom idegeire megyek. A peteérésem kicsit kitolódik, mert 34 napra szokott megjönni. Kicsit félek.
2016. febr. 29. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ezen nem tudunk segíteni. Tesztelj, az majd eldönti. De csajos, veled nem lehet nagy móka dugni...
2016. febr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!