Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy mennyiségű fehér és...

Nagy mennyiségű fehér és kicsit szaga is van. Az alhasamnál szúrást érzek mintha megjönne, mi ez?

Figyelt kérdés
Nagy mennyiségű fehér és kicsit szaga is van (1-2 hete)...az alhasamnál szúrást érzek mintha megjönne, mi ez??
2008. okt. 22. 12:03
 1/6 A kérdező kommentje:
kérdező: nagy mennyiségű fehér folyás azt elfelejtettem írni
2008. okt. 22. 12:05
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg felfáztál és megfertőződött a hüvelyed is.

Nem kell sokszor pisilned??Keress fel egy nőgyógyászt!!

2008. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
MENJÉL NŐGYÓGYÁSZHOZ!!! Az atuti,nehogy valami szövődmény legyen amivel sokáig bajlódsz.
2008. okt. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol tartasz a ciklusodban? Mert lehet, hogy peteérésed van, mondjuk az meg nem tart 2 hétig... Szerintem is a doki a legjobb megoldás!
2008. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
gombás fertőzés is lehet, Candida. Erre van hüvelytabletta és kenőcs is. De legjobb a doki, majd ő diagnosztizál.
2008. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Heló!nekem ugyanez,csak nem 2 hete hanem pár napja de még nincs meg... (nekem mi lehet ez?
2008. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!