Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára Betadine hüvelykúp?

Hüvelygombára Betadine hüvelykúp?

Figyelt kérdés
Valamilyen tapasztalata van valakinek ezzel a termekkel kapcsolatban? Tegnap valtottam ki,eddig meg csak egyet hasznaltam es par percig csipett utana elmult. Mennyi ido mire "feloldodik"? Es hany napig kell hasznalni?

2017. okt. 22. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tájékoztatóját.
2017. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
A Betadine bakteriális fertőzésre van, nem gombára. Nekem is csípett. Tegyél be betétet, mert kb egy óra alatt kiszivárog a felesleg. Egy hétig használtam minden este fürdés után, én kenőcsöt is vettem, mert nagyon viszkettem kívül is. Elmúlt egy hét után, már 2 nap után éreztem, hogy jobb.
2017. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz már elég régi a kérdés, de hátha valakinek hasznos. Én a betegtájékoztatóban azt olvastam, hogy hüvelygombára is jó. A javallatoknál azt írja, hogy: Akut és krónikus hüvelyi fertőzések - vegyes fertőzések, nem specifikus fertőzések (Gardnerella vaginalis okozta bakteriális vaginózis), gombás fertőzések, Trichomonas vaginalis fertőzések esetén. Antibiotikum vagy szteroid terápia után kialakuló hüvelyi fertőzésekben.

Hüvelyi műtétek, diagnosztikus beavatkozások előtti előkészítés céljából.


Tehát hüvelygombára is jó. Én is ezt használom most, és mellette kenem canestennel.

2018. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!