Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine hüvelykúp után mikor...

Betadine hüvelykúp után mikor kell hüvelyflóra helyreállítása?

Figyelt kérdés

Úgy kell használnom a kúpot hogy 3 hétig, 3 napot használni, 4 napot nem. Már ezt is furcsálom hiszen a gyógyszertárban a nő azt mondta 7 napig folyamatosan kell. Na mindegy...

A nőgyógyász nem mondott olyasmit hogy utána hüvelyflóra helyreállítására is kéne valamit szednem, de mindenhol ezt olvasom. Kérdésem az lenne, hogy mikor kezdjem el? Elég a 3 hét után, vagy abban a 4 napban amikor nem kell a kúpot használnom? És mit kell pontosan vennem/használnom?



2017. okt. 18. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A kupot 7 napig használd. Hülyeség amit a doki mondott. Ha vége az egy hetnek utána lehet ph helyreállító kupot használni. Csak nézd meg a ciklusod is mikor fog megjönni es ha közel van az időpont akkor inkább vérzés után használd.
2017. okt. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pont most múlt el a menstruációm, az utolsó napon kezdtem el használni, akkor még véreztem. De erről is azt mondta az orvos hogy a Betadine-nál szabad menstruáció alatt is.

De honnan veszed hogy hülyeség? Hiszen ő az orvos...

2017. okt. 18. 08:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy sokszor használok ilyeneket(évente egyszer tuti kell) es soha nem mondtak még nekem ekkora szamárságot, hogy 3 nap kup 4 nap szünet 3 hétig. Ezzel csak azt lehet elérni, hogy rezisztensek lesznek a kórokozókat mert nem alakul ki a hatoanyagnak az a koncentrációja, ami ténylegesen elpusztítja a kórokozókat.
2017. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másrészt, attol, hogy orvos meg lehet egy kontar állat.
2017. okt. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor nekem kellett Betadine-t használnom, így csináltam: egy hétig kúp a kenőccsel együtt, aztán a 8. naptól a Gynophilus-t kezdtem el.
2017. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!