Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha megjött és...

Mit csináljak ha megjött és holnap kb.3 óra hosszás útra megyek?

Figyelt kérdés
Már holnap jövünk is haza de nem állunk meg út közben. És nem is szeretnénk és nem is fogunk. Rajtam kívül apukám és az egyik barátja jön. Hogyan vészeljem át ezt a napot? 15/L

2017. okt. 22. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tampon és betét kombó. Mikor odaértek első adandó alkalommal csere. Vissza indulás előtt szintén csere.

12 órás műszakokat húzok úgy le, hogy jó esetben 3x van lehetőségem kimenni a mosdóba. Rossz esetben 1x vagy 2x. Akár megvan, akár nem.

2017. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerencsére én olyan típus vagyok akinek nem fáj a hasa! Nagyon remélem hogy nem ázok át! De ha még is akkor viszek magammal váltócuccot! Az úgy jó?
2017. okt. 22. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Én buszozni szoktam 4,5 órát, nem megyek WC-re, simán kibírja a rózsaszín Always betét, de az éjszakai meg pláne kibírja. Persze mindeninek más a mennyisége, de szerintem az enyém nem kimondottan kevés. Sokat kibírnak ezek a betétek.
2017. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként 3 óra nem sok annyira, nyugi!:)
2017. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!