Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azokat kérdezném, akik 1-2...

Azokat kérdezném, akik 1-2 éve szültek! Mikor múlt el a hajhullás, szerintetek mikortól kóros. Nekem kihullott, visszanőtt, most megint kihullott, megint nő vissza, de közel nem annyi. Esetleg valami más testi-lelki változás?

Figyelt kérdés
Én durván érzem a peteérést, felpuffadok, fáj mindenem és mielőtt megjön egy héttel már depresszíós vagyok, mindenért veszekszem, utálok mindent. Ez nem én vagyok. Elmúlik?

2017. okt. 22. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Én ugyan jóval régebben szültem, de annyira hullott a hajam, hogy kopasz foltjaim is lettek, kb. 5 évbe telt, mire rendesen visszanőtt, megerősödött. Csináltass vérképet, a vashiány nagyon gyakori, és ez is lehet oka az erős hajhullásnak, nézethetsz hormonszinteket is. Ami nekem a legjobb volt, az az aloe vera-ital (az FLP-nek a 100%-osa), a vaspótlás mellett. Írt bőrgyógyász hajszeszt, egyebeket, semmit nem használt, végül leborotváltattam a az egész hajamat, fél évig parókát hordtam, és ittam az aloét.
2017. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez már nem a szülés miatt van. Menj el a nőgyógyászhoz. Valami hormonális zavar vagy endometriózis lehet.
2017. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én 2éve szültem és tisztára úgyanezek a tünetek azt hittem csak velem lehet ilyen nekem máig is hullik de nem akkora mennyiségbe mint korábban
2017. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ey éve szültem. Szólt az egyik barátnőm, hogy abba ne hagyjam a terhesvitamint, mert Ő abbahagyta és a fél haja kihullott. Nem hagytam abba, de nem tudom mi lett volna, ha mégis, mert így is durván hullott. Mikor már nem szoptattam, augusztusban elkezdtem szedni hajvitamint és most kb 1 hónapja elkezdett nőni a hajam az egész fejemen mindenhol. Apró, 2-3-4 cm-es égnek álló dzsungel van a fejemen:D, de persze örülök neki.

Én megvártam két ciklust orvos javaslatára, hogy minden rendben van-e a ciklusommal és után kezdtem el fogamzásgátlót szedni.

Mikor szültél? Nem lehet, hogy most fáradtál el esetleg?

2017. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kerek egy éve szültem, ciklusom rendesen beállt, de lerövidült 26 napra. Már a kontrollon volt peteérésem. Nagyon durva. Endokrinológuson gondolkozom...
2017. okt. 23. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el, nézesd meg Magadat! Lehet valami kis apró eltérés van, a hormonok rendesen meg tudják bolondítaninaz ember szervezetét.
2017. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindket szulesem utan 2-3 honappal kezdett hullani a hajam nagyon. De par honap mulva abbamaradt. 2,5 eve szultem utoljara, es meg most is van csomo rovidebb hajszalam. Az elso szules utan jo 3 ev mulva lett normalis rovid hajszalak nelkuli a hajam.

A peteerest en is nagyon megerzem a masodik szulesem ota. A ciklusaim nekem is rovidebbek lettek.

2017. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. okt. 25. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!