Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy hónapig szedem a...

Ha egy hónapig szedem a revalid kapszulát (naponta 1) látszani fog a változás?

Figyelt kérdés

+ van balzsam,samponom is

Mert arra gondoltam,hogy 2013-ig akarom kúra szerűen használni őket,csak nem tudom,hogy nem-e lesz tőle bajom vagy bármi,lehet hülye ötlet lenne,érdekelne a véleményetek.

Holnaptól kezdeném :)

Nagyon szépen köszönöm a türelmet.



2012. ápr. 13. 23:38
1 2
 1/13 anonim válasza:

Nekem anyum régen szedte miutàn megszülettünk és azt mondta hogy olyan 2 honap kellett hogy làtszodjon valami vàltozàs.

Amùgy bajod nem hiszem hogy lesz töle mert ez vitamin nem gyogyszer de azért kérdezd meg azeladot vagy olvasd el a "hasznàlati ùtmutatot" de nemhiszem hogy lenne valami mellékhatàsa...

2012. ápr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat :)
2012. ápr. 14. 01:03
 3/13 anonim válasza:
Én nem igazán ajánlom a revalidot.. Van egy barátnőm, aki a haját szerette volna egészségesebbé "varázsolni" és szerette volna, ha egy kissé hosszabb is lenne. Nos hát a revalidtól nem csak a haj nő hanem egyéb más szőrzet is, így könnyen kialakulhat bajusz,szakáll. Persze ez egyéntől függ gondolom. Én nem vagyok ebben annyira profi. Én 100°-ban inkább a ricinusolajat ajánlom! :)
2012. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Használtam majdnem 2 évig,de hullott tőle a hajam :/
2012. ápr. 14. 15:36
 5/13 anonim válasza:
Akkor mért akarod újra elkezdezni?:O szerintem használj valami mást én azt ajánlom.. (2.válaszoló)
2012. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A ricinusolajat használta 2 évig a kérdező és attól hullott a haja, nem pedig a revalidtól :)
2012. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan a ricinustól hullott,köszönöm :)
2012. ápr. 21. 13:14
 8/13 heyboy válasza:

én úgy gondolom, hogy nem elég 1 hónapon keresztul napi 1db. én is nem rég kezdem el egyébként.

a használati útmutatón ott van az, hogy legalább 2-3 hónapig kell szedni, napi 3 db kapszulát. ha nagyon vészes a helyzet, pl nagyon hullik a hajad, vagy valami nagy gond van, akkor napi 6 db, de a benne lévo éleszto nem tesz jót a hasnk, szóval a napi 3db-ot ajánlom.

ohh, és szerintem hatásos, nálam látszik a vltozás : )))

2012. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. ápr. 22. 20:09
 10/13 anonim ***** válasza:
nem szabad sokáig szedni.. eszedbe ne jusson... a fodrászom azt mondta, van benne sok káros felesleges anyag is. nekem hatott egy-egy kúra, de azért 3hónapnál tovább ne szedd...
2012. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!