Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan hagyjam abba a fogamzás...

Hogyan hagyjam abba a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Március ota szedek egy nagyon alacsony hormontartalmú tablettát. Akkor kellett 1-2 hónap míg hozzászokott a szervezetem, ugyanennyi ideig minden ok volt. Az utóbbi időben viszont az van, hogy 1-2 órával később veszem be, és maris felborul az egesz havi dolog, 2 hetig verezgetek meg fajdogal a hasam mire letelik a 21 nap es megjon. Ugyanez történt pl. mikor gyógynövényes cseppeket szedtem felfazasra, egyből felborult minden. + a szünet csak 4 napos, a szünet 3.-4. napjan jon meg, az 5.napon veszem be a tabit es igy masnapra el is mulik a menzesz, szóval legjobb esetben is olyan 2napig tart, ami gondolom nem egeszseges. Tudom hogy erősebbet kéne feliratni, de most más jellegű egeszsegugyi problémáim is vannak igy szeretnem megnezni, hogy a tabletta abbahagyása van-e valamilyen hatással rá. A mostani levélből eddig 12 szemet szedtem be, de már most is vérezgetek mert az egyik tablettával csúsztam pár órát. Várjam meg azért míg elfogy az összes ebből a levélből?
2017. okt. 24. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, szedd be az egész levéllel.
2017. okt. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármikor abba lehet hagyni, de semmiképp sem hónap közben, szóval ahogyan az első írta ezt a levelet még szedd végig.
2017. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!