Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi görcs menstruáció után...

Alhasi görcs menstruáció után 10 nappal?

Figyelt kérdés
4 éve szedek fogamzásgátlót, nem akarunk babát, mindig pontosan veszem be a tablettát. Menstruáció után vagyok 10 nappal, görcsöl és puffad a hasam mint mielőtt megjön. Eddig nem volt ilyen. Peteérésem kb ilyenkor szokott lenni, de azt sem kísérte soha ilyen görcsös fájdalom. Mi lehet a baj?

2017. okt. 24. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem gyakran görcsölget a hasam peteéréskor. Van ilyen.
2017. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van, hogy valami miatt kialakul egy kis hormomzavar. Valamilyen egyéb gyógyszer vshy stressz hatására. Még pár napos közti vérzés is előfordulhat

Nem kell megijedni. Ha többször van ilyen menj el az orvoshoz a boztonság kedvéért. Nekem egyszer 1 hónapig görcsölt mert kórházban voltam és mindenem megborult a sokktól meg a sok egyéb gyógyszertől. A nőgyógyász meg nem talált semmit. ☺ Aztán el is múlt.

2017. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!