Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön már meg a menstruáci...

Mikor jön már meg a menstruációm?!

Figyelt kérdés
Igeeen... Tudom... Miért várom? Azért mert én vagyok az egyetlen akinek nincs meg. Mostanaban mar nem is gorcsolok ra, viszont ma jott meg a masik lanynak akinek nem volt meg... Nekem mar 2 eve feherfolyasom van, es ez latszik is, eleg sok van. Mellem is no mar 9 eves korom ota, mara mar 75/A-s melltartot hordok. Szorosodni is akkor kezdtem. 12 eves vagyok es anyumnak, meg noveremnek is ennyi idosen jott meg, de nekem semmi. Mostanaban allitolag gyorsan novok. Mi befolyasolhatja meg? Mik a jelei?

2017. okt. 24. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez az,ami teljesen befolyásolhatatlan és csak úgy meglepetésként fog érni. Általában már az első megjövetelnél több lesz a pattanásod és ugye közvetlen előtte fájni fog az alhasad. Esetleg a fehér folyásod barnásabb lesz, de konkrétabb jele az elsőnek nincs. Nekem 13 évesen jött meg és ugyanígy mint te én is vártam 12 évesen,de semmi. Egyszerűen csak el kell felejtened.
2017. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én is vártam. Nekem előtte fájt a hasam, nem értettem miért, mert megittam két hasfájás csillapítót. Aztán reggel jött meg, este meg volt egy egyforintosnyi piros pötty a wc-n.
2017. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A leírtak szerint hamarosan, de az is lehet, hogy nem. A te korodban én is így vártam, mert a többieknek is ezidőben jött meg, és kb. naponta ez volt a téma. Utánna, mikor már csak nekem nem volt meg az osztályból én is eléggé ráparáztam, de hamar belenyugodtam, mert egy idő elteltével már alig jött szóba a csajok között, kivéve ha szenvedő képpel mesélték, hogy pont a kirándulásra/sítúrára... jön ki nekik. Meg az egészből annyit láttam, hogy minden szünetben futkosnak wc-re, vagy épp tornáról is ki kellett iratni magukat a hasgörcsök miatt...

Szóval tökre örültem, hogy nekem ezzel még nem kell foglalkoznom, annak ellenére, hogy 12 évesen mennyire vártam, de ez általában így szokott lenni. Már majdnem 15 voltam, amikor nekem is megjött, és rögtön a fenébe kívántam...illetve, hogy bírt volna még ki pár évet.

2017. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!