Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi ido a normalis a...

Mennyi ido a normalis a menstruacio kesesenel?

Figyelt kérdés

Egy hete kesik a menszeszem, de fel eve nem szeretkeztem igy terhes nem lehetek! Nem szokott kesni csak par napot de most mar kezd zavarni hogy ennyi ideje nem jott meg.. eleg hasfajos vagyok de egyenlore semmi elojele hiaba furdok forro vizben. Mit kene csinalni amitol hatha megjon? Igazabol nincs bajom ezzel csak zavar a tudat, hogy hatha van valami baj..

16/L



2017. okt. 24. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A Te korodba normális,ne aggódj! Légy türelmes,meg fog az jönni.
2017. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aviva torna is segíthet ;)
2017. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! próbáltam az aviva tornát de sajnos nem vált be. Esetleg valami tipp? Azt hallottam, hogy fürdés előtt kell, de barátnőm szerint után. Most melyik?
2017. okt. 27. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
aviva után nem szabad fürödni, illetve mindenképp képzett oktatótól tanuld el, ne csak magadtól
2017. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!