Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy olyan problemam lenne...

Rocko9 kérdése:

Egy olyan problemam lenne hogy barnás vérzésem van tegnap jött meg. Nem rendes verzes inkabb barna s mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindig kesni szokott a menzim es most kivetelesen pont az idejeben jott meg mikor megkell.de viszont barnas szinu es keves.gorcsolos vagyok nagyon foleg az elso ket napba de most semmi gorcsot nem erzek talan egy kis enyhet.Nem ertem mitol lehet ez. Nekem az elso ket napokba mindig sok verzesem szokott lenni most meg szinte semmi.mit gondoltok mitol lehet ez? Segitség?
2017. okt. 27. 23:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi a helyesírásért a billenytuzetem nagyon tré
2017. okt. 27. 23:15
 2/6 anonim válasza:

Voltál együtt valakivel? Ha igen, akkor tesztelj, baba is lehet.

Amúgy a késés nem teljesen egészséges és megnehezíti azt is, hogy pl nyaralást vagy ilyesmit tervezz. Nekem is régen hónapokig kimaradt, aztán amikor felvilágosítottak, hogy nem ez a rendje a dolognak, felkerestem egy orvost. Néhány vizsgálat után adott fogamzásgátlót, ami szepén beállította a ciklusomat. Emellett a bőrömnek is jót tett, ugye ez egy plusz védelem, kisebb a vér mennyisége menstruációkor és a görcsök sem olyan erősek. Persze vannak rossz hatásai is, mégis csak hormonokat tömi magát az ember... De nekem sokat segített. Napra pontosan tudom, mikor kezdődik és mikor van vége.

18l

2017. okt. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 Sajnos,a "dolog rendje" még véletlenül sem az,hogy fogamzásgátlóval mérgezzük a szervezetünket,ilyen esetekben.

Nálad nem ártott volna egy jó alapos kivizsgálás.

A fogamzásgátló mellett NINCS menstruáció,nem véletlenül hívják megvonásos vérzésnek.

Neked,és minden tabletta szedőnek "mű" ciklusa van.A menstruációnak ehhez semmi köze,hiszen nincs peteérésed,így nem is menstruálhatsz.


Kérdező,ahogy az első írja,én is csinálnék egy tesztet.Ha pár napom belül nem váltana át a barnázás normál,piros vérzésre,akkor felkeresném a dokit.Bár,mivel pont időben "jött meg" ,nem lehet nagy baj.

2017. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen voltam egyutt.mivel 3 eve parom van. Vedekezunk de az elmult hetekbe a kiszalasos modszert alkalmasztuk.mai napon meg mindig nem piros a verzesem inkabb talan vilagosabb mint volt barnas rozsaszin.de keves.gorcsoles még mindig nincs.varok par napig

ha ilyen lesz megmindig akkor doki.

2017. okt. 28. 20:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyepkent a verzes kimaradasara vissza terve fel eve voltam ezzel dokinal es azt mondta nem para nem allt be normalisan talan de mar 6 ev utan se? Rohej.fogamzasgatlot ajanlotta de en nem vagyok nagyon híve egyszer kiprobaltam en rosszul voltam tole
2017. okt. 28. 20:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyepkent koszonom a valaszokat. Csak kicsit rajtam van a para mitol van ez a barnazas mar rozsaszines barnazasom. Ilyen meg sose volt. Nem ertem.de varok. Koszi megegyszer:)
2017. okt. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!