Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki ismer itt, olyan...

Valaki ismer itt, olyan nőgyógyászt Bp. -en, aki nem csak arra megy, hogy megtömjem a zsebét, hanem megpróbál segíteni is? - Egy teljesen elkeseredett fiatal no.

Figyelt kérdés

Az elöző kérdésem:.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__8826..


Tényleg már nem kevés pénzem ment el erre a nyomorult candidára. Egyszerűen nem javul és csak egyre rosszabb.


Bocsanat, csak elértem azt a pontot,amikor minden este sírva alszom el, es kb. 10 percenkent eszembe jut, hogy egy undorito sz*r vagyok, akihez többet nem fog senki hozzáérni sem.


2017. okt. 28. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Ide nem nőgyógyász kell,mert a hüvelyi gombaölők bármelyike hatásos.

A hüvelyi kóros folyás az csak egy tünete a candidának.

A bélrendszeredben van a gomba elterjedve.Egyébként velem is pont ez van,tartom a diétát,de most már látom,hogy egész életemben így kell élnem..Gyógyszer nálam szóba sem jöhet,mert nem bírja a gyomrom.

2017. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Írtam ott is - de lazán elsiklottál felette - hogy váladékvizsgálatot kell csináltatni, mert korán sem biztos, hogy ez candida, még csak az sem, hogy gomba (lehet bakteriális eredetű is a fertőzés, amire a gombaölő szerek hatástalanok), és akkor feleslegesen spilázod magad diétával és minden szarral. Csak váladékvizsgálat után lehet célottan kezelni, ezért olyan orvoshoz menj, aki ezzel kezdi.
2017. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

En meg le is irtam, hogy voltam vizsgalaton. Kimutattak a candidat es mellette a staphylococcus aureust is.

Kaptam ra antibiotikumot es egy huvelyflora visszaallitot, aminek kovetkezteben, most a turos folyas olyan merteku, hogy naponta tobbszor kell cserelnem tiszt.-i betetet.

Egy maganorvoshoz mentem, de havi 100 ezer forintbol se, nem tudok mindig csak ugy kidobalni 20 ezer forintokat az ablakon.

2017. okt. 28. 09:42
 4/10 A kérdező kommentje:

Hat egyik se volt hatasos.

Oszinten szolva, ha csak gyomorba lenne, nem is annyira zavarna, de igy, hogy LATHATO jele is van es ez pont a huvelynel, ami sok kellemetlenseget okoz a minden napjaimban, elegge rossz.


Ettol fuggetlenul lehet inkabb visszaterek , legalabbis megprobalok megint odafigyelni az etkezesemre. Csak hat nem konnyu.

2017. okt. 28. 10:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez az,hogy a gyomorban,bélrendszerben van elterjedve,és onnan kellene kiűzni,gombaölőkkel,meg diétával és így nem lenne a folyás,mint tünet.

Egyébként tényleg szörnyű,nálam is ez a helyzet és már nagyon utálom.

Irrigálni szoktam grapefruit cseppel reggel,este,az egész jól kitisztítja,majdnem 1 egész napra.Persze,a probléma azért még fennáll..

2017. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

En teafaolajjal szoktam, de az sem tul jo. Neha ugy eget, hogy meg a konnyem is kicsordul.

Neztem a gynevac injekciot, te hallottal mar rola? Allitolag vki(k)nel hosszu honapokra elmulasztja.

2017. okt. 29. 13:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Grapefruitmag cseppel próbáld ki.

Nem hallottam még róla,most utánanéztem,nem tudom,hogy jó-e kimondottan candidára is.

Az almaecetet próbáltad már?Higítva kell inni.Én már vettem,csak mivel refluxos is vagyok,nem mertem inni még.:)

2017. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Probaltam a grapefruit cseppet ...semmit nem ert.

En lehet kiprobalom ezt az injekciot. Igazabol sok mindent nem veszithetek vele.

Az almaecetrop meg nem hallottam, de az elmeletileg jo ra?

2017. okt. 30. 17:29
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten candidara van amugy, de azt olvastam, hogy arra is jo.
2017. okt. 30. 17:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Ok,ha kipróbáltad,megírhatnád,hogy mennyire hatásos.
2017. nov. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!