Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valaki ismer koreai/japán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ismer koreai/japán fiatal lányt/fiút? 16/f

Figyelt kérdés
Ismerkedni szeretnék koreaiakkal vagy japánokkal...mivel nagyon nagy az érdeklődésem a kultúrájuk iránt, szeretnék kicsit barátkozni más származású emberkékkel...mivel a lányokkal jobban kijövök általánosságban ezért lányok előnyben lennének

2017. máj. 10. 01:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha esetleg egyből jelölni tudnál akkor itt egy elérhetőség: [link]
2017. máj. 10. 01:18
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Csak kinaiakat ismerek :c
2017. máj. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Téged nem a kultúrájuk érdekel.

Egy kib*szott nagy Weaaboo vagy.

Tetszik v sem. Azok alapján amiket láttam az adatlapodon az alapján az vagy. És nem nemcsak az én Magyar szememben.

Hanem egy japán szemében is.

Másrészt ha már ott vagy ahol. Könnyebben találsz ilyesféle ismeretséget vmi MMORPG-n...

2017. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Is mere, de nem adom ki.

Az adatlapod és a kérdésed alapján biztosan nem lennél szimpatikus neki.

És, attól, hogy ázsiai, még nem feltétlenül anime és kpop mániás.

16/L

2017. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Attól mert szeretek anime karaktereket rajzolni én már Weaaboo vagyok? :DDD milyen megállapitás ez? Az utolsónak meg ki mondta hogy kell szeretnie a kpopot meg hasonlók? én nem hallgatok alapból :) Szeretném ha részletesen kifejtenék miért lennék Weaaboo mert hogy eléggé alaptalannak találom ezt a kifejezést.
2017. máj. 10. 10:13
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
A profilod alapján jó fejnek tűnsz. Magam inkább China fan vagyok.
2017. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én félig koreai vagyok, fiú, de fú messziről kerülöm az olyan embereket mint te, már bocs. Tapasztalatból írom :) Meg se bírom már számolni hányszor fordult màr elő, hogy valaki azért akar "barátkozni" velem mert hűha koreai vagyok, meg úgy nézek ki mint xy kpop sztár, és majd lehet velem kérkedni a weeabo barátnőinek. És szinte minden itt élő koreai fiatal így van ezzel :)
2017. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
#3, én is végigpörgettem az adatlapját, de nekem nem tűnik k*b@$zott nagy Weebo-nak. Oké, tény szereti az animéket, meg ilyenek de szerintem ez még nem az a beteges otaku kategória.
2017. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Előttem írónak köszönöm, ugyanis én egyáltalán nem hallgatok kpopot (rock és metál fan vagyok) igaz hogy szeretem animéket és rajzolok is olyat de elmondom hogy azért, mert a portfólió rajzokban még fejlődök, és amit egy-egy rajzot megcsinálok emberről, azt nem adom ki mert lehet nem szeretné illető... a másik , nem beszélek japán szavakkal és emgem is idegesít amikor valaki pl ma is matek órán japánul köszön stb...én csak szeretnék beszélgetni valakivel hogy hogyan éli meg és milyen háttértörténete van a Magyarországon élésének...hozzá teszem amgolokkal és franciákkal is beszéltem már ugyan erről, de koreai származású fiatalokat nem ismerek ha ennyire zavar akkor kijavítom, hogy bármilyen korosztályú (értelmiségi beszélgetés miatt 14felett) keresek embereket beszélgetni... Remélem megváltozik a külsőséges primitív elsőlátásból adott véleményetek...köszönöm
2017. máj. 15. 15:20
 10/10 anonim válasza:

7-es válaszolónak

Uhh az eléggé rossz lehet, hogy csak a kinézeted miatt akadnak rád :/ ,

főleg, hogy a kpop egyre inkább elterjedtebb

2017. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!