Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell vizszinű váladékozása...

Mell vizszinű váladékozása nyomásra, Mi lehet? Folyt. Lenn.

Figyelt kérdés
Idős hölgyről van szó, elmult 70 éves, most vizszerű váladék jön az egyik melléből. Pár évvel ezelőtt volt már hasonló, de akkor színes volt a váladék. Több vizsgálaton volt, UH, mammográfia és nem találtak semmi rendellenességet. Akkor magától meg szünt, most ismét van az egyik oldalon, ami nagyon idegesit és félő, hogy komoly betegség áll a háttérben. Nem tudom van-e köze a kettőnek, de a hasa is puffadtabb /olyan mintha tele lenne gázzal/? Mire gondoljunk. Semmi nem árulkodik komoly betegségről, mert nem fogyott, jó az étvágya és ami még fontos nagyon szép az egész arca és bőre. Csak komoly válaszokat várok!!!

2017. okt. 28. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Angol nyelvű oldalon olvastam utána, hogy tiszta színű váladékozással orvoshoz forduló nők között gyakrabban fordul elő az, hogy a hölgy már idősebb. Nagyon ritka, hogy az ilyen váladék rákra utaljon (voltatok UH-n, mammográfián, így bizonyos, hogy nálatok sem ez a probléma), sokkal inkább vagy fertőzés vagy hormonális zavar. Szerintem a fertőzés is kiderült volna már, gondolom vérvétel is volt egyebek, itt a hormonális változás lehet az ok.
2017. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet tudni mi volt az ok?
2018. jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!