Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős nyilaló fájdalom?

Erős nyilaló fájdalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma délután iszonyatosan elkezdett fájni az alhasam. Nagyon görcsölt és nyilalt amitől erős hányingerem is lett. Fél óráig összegörnyedve feküdtem. Pisilés közben is nagyon nyilal. Nem akart múlni, még ülni sőt menni se nagyon tudtam csak összegörnyedve ezért elmentünk a sürgősségi ügyeletre. Elmondtam az orvosnak ezeket meg hogy múlt hónapba 2 hetet késett. Meghallgatta a szívem,egyszer-kétszer megnyomkodta a hasam és azzal az eredménnyel, hogy valószínű előbb fog megjönni a késés miatt hazaküldött. Kaptam még egy görcsoldó és fájdalomcsillapító injekciót. Viszont azóta sem lett jobb. A görcs már elmúlt viszont még mindig iszonyatosan nyilal lent. Mozdulni alig birok. Szerintetek mi lehet a baj? Jövőhéten kérek időpontot nőgyógyászhoz.

2017. okt. 28. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Es most hol tartasz a ciklusodban?Hol nyilal pontosan? A hulyeben vagy az alhasadban oldalt?Esetleg kozepen? Lehetsz esetleg terhes? Vagy peterees esetleg mostanaban esedekes? Esetleg tenyleg meg kellene jonnie mostanaban?Sok dolog lehet:egyszerűen megfog jonni, peteeresed van, ciszta,endometriozis, de akar az ekkora fajdalom mehenkivulire is utalhat, ha volt vedekezes nélküli aktus. Szoval sztem is menj el nodokihoz mielobb, ez az o szakterulete! Nem is ertem az ugyeletes miert nem kuldott oda..
2017. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nem most kellene megjönnie. Középen nyilal van mikor egészen le a hüvelybe. Mivel múlt hónapba késett 2 hetet csináltam 2 tesztet és negatív lett. Az asszisztens mondta, hogy ez a nőgyógyász feladata lenne de az orvos nem küldött sehova. Igyak bő folyadékot és szedjek görcsoldót..
2017. okt. 29. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!