Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El kellenne mennem nőgyógyászhoz?

El kellenne mennem nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Idén augusztusban tapasztaltam először a ciklusom 14. Napja körül jelentkező alhasi görcsöket, melyek egyébként a menszesz ideje alatt jellemzők és hullámokban tèrtek vissza - akkor az orvos nem talált semmilyen elváltozást, de hozzátette ha a menszesz után is jellemzőek lesznek a görcsök menjek vissza hozzá. Mendzesz után ritkábbak lettek és enyhèbbek ezek a görcsök.

Most így október végén újra ezeket a menszesz alatt jelentkező görcsöket tapasztalom a ciklusom 10- 11.

Napjától kezdve.

Valamint már két alkalommal is 26 napos volt a ciklusom.


El kelenne mennem nőgyógyászhoz?



2017. okt. 30. 01:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el feltétlenül!
2017. okt. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem fog hipohondernek gondolni?
2017. okt. 30. 01:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, egyrészt ő maga mondta, hogy menj vissza, másrészt amúgy se árt néha egy kivizsgálás. Inkább azt helytelenítik, amikor valaki nem megy.
2017. okt. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magànba vagy Sztkba érdemesebb menni?
2017. okt. 30. 01:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Az előző 2 alkalommal a vérzés is erősebb volt ( augusztusi és szeptemberi menszeszkor). Most màr mintha javult volna a helyzet, így is elmenjek?
2017. okt. 31. 16:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Októberben is erősebb volt a dzokotnàl
2017. okt. 31. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőgyógyász az amire tényleg adni kell inkább fizess rá de normális ellátás legyen ez tényleg kényes dolog. Szóval szerintem magán. Előző alkalommal hol voltál?
2017. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sztkban, ultrahangon voltam - akkor nem talált semmit az orvos, de viszont akkor felfàzva sem voltam. azt mondty akkor, hogy ha menszesz után megmaradna a tünet menjek vissza. Végül utába ebyhébbek és ritkábbak lettek a görcsök.
2017. nov. 1. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!