Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár kérdés menstruációval...

Pár kérdés menstruációval kapcsolatban? (Ez az első nekem)

Figyelt kérdés

12 eves lany vagyok, es 3 napja megjött életemben először. Es az van, hogy azóta semmi etvagyam. A kedvenc kajamat sem bírom megenni most.


A rokonaim es ismerőseim, akiknek mar ezer éve megvan, mindig mondjak, hogy ilyenkor sosem tudjak visszafogni magukat az evessel, es hogy ilyenkor egész nap csak zabalnanak.


Ennek fényében szerintem furcsa, hogy nekem nem igy van. Ez rosszat jelent? Vagy teljesen normális?


Ezen kívül mit egyek, mit ne egyek, mit csináljak, mit ne csináljak? Egyszóval tanácsok, tapasztalatok?


Kosz a válaszokat!


12/L


2017. okt. 30. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:

A hormonok okozzák azt is, hogy nincs étvágyad, és azt is, hogy mások kívánósak. Én meg egyiket se szoktam. :) És ez mind normális. Nem minden nő éli meg ugyanúgy a menstruációt, nem ugyanazt érezzük, neked is lesz, hogy hol ilyen, hol olyan.

Egyébként meg csinálj úgy mindent, ahogy szoktál. A higiéniára kell picit jobban figyelni, legyen nálad mindig betét, görcsoldó, és intim törlőkendő. Egyébként meg pont olyan nap, mint a többi. :)

2017. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!