Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan legyen nagyobb mellem?

LauraBh kérdése:

Hogyan legyen nagyobb mellem?

Figyelt kérdés
Nem szeretnèk kenőcsöt használni se semmi ehhez hasonlót esetleg valami ennivalót tudtok ajánlani ami hatásos lehet?

2017. okt. 30. 19:15
 1/8 anonim válasza:
75%
Nem tudom hány éves lehetsz de 13-14re tippelnék. A nagy mell nem tesz jobb emberré nekem speciel a kismellű lányok tetszenek és hidde el sokan vagyunk még így. 17f
2017. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mell sok esetben (ha nem a mesterséges utat választod) hízással lesz nagyobb,de ott sem minden esetben. Én a helyedben inkább elfogadnám magam.
2017. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a mostani méret?
2017. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hízás (de pl. amikor én híztam 10kg-ot, a mellemen egyáltalán nem látszódott meg...:() vagy plasztika.
2017. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehogy próbálj hizni, mindenkinek más a genetikája, van akinek csak seggre megy fel a zsír vagy csak hasra...
2017. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
2017. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

Egyszerűen gondold azt, hogy nagyobb és kész.

Te megnyugszol, mert azt gondolod, hogy elég nagy, mi meg megnyugszunk, mert nem teszel fel bugyuta kérdéseket nekünk.

2017. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak létezne erre megoldás... plasztikai sebészek lehúzhatnák a rolót. A hízástól mondjuk valóban nőhet, de ez is alkat kérdése, kinek mennyi megy oda.
2017. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!