Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet ez?

Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

22 eves vagyok. Nem menstrualok gyogyszer nelkul... legutobb majusban volt menzszeszem(gyogyszer segitsegevel)

Jarom az orvosokat es most ugy nez ki megtalaltuk a problemat es tudjuk kezelni. Viszont egy honap mulva megyek csak vissza hozza mert 300kmre van ez az orvos.... a tobbi csak le akart razni hogy szedjek fogamzasgatlot amit nem szeretnek mivel szedtem es allando rosszuleteim voltak.... viszont egy ideje pecsetelo verzesem van 1honapja korulbelul de az orvos akinel voltam (1 hete) nem adott gyogyszert mert megbeszeltuk ha visszamegyek es megvannak az eredmenyek csak akkor.

Viszont a mai reggel hirtelen elkezdtem nagyon verezni korulbelul 5 percig tartott... egesz nap semmi aztan este megint de annyira hogy volt bent tampon es a nadragom is atazott... aztan most csak par csepp megint.... nem tudom hogy most meg akarna jonni vagy valami problema van?? Holnap beszelek az orvossal de jo lenne ha valakinek lenne tapasztalata. Koszi szepen a valaszolat



2017. okt. 30. 23:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!