Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kesik a menzeszem mitol lehet?

Kesik a menzeszem mitol lehet?

Figyelt kérdés
5 napja kellett volna megjojjon, de meg mindig semmi. kb 2 hettel ezelott elkezdett fajni a petefeszkem korul, inkabb a bal petefeszkem fajt nagyon, foleg mikor mozogtam, probaltam leulni. ez mitol lehet? es mit lehetne tenni? olyanokat legyszives ne irjatok hogy'mondd el szulonek,'menj orvoshoz' mert egyelore nem fogom ezeket csinalni... terhessegrol nem lehet szo. 14(par honap mulva 15) eves vagyok.

2017. szept. 30. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ket hete fant a petefeszked, lehetett eppen peteeresed, neha lehet fajdalmas. Ilyen korban, foleg az elso ket evben nem mindig rendszeres a menstruacio, szoval ha egy par napot kesig, nem baj. Viszont ha tovabbra sem jon meg, tenyleg jo lenne orvoshoz fordulni, hogy kizarjon valami komolyabb okot, hormonzavart, pl. A pajzsmirigymukodessel is osszefugghet. A nogyogyasztol nem kell felni, amig szuz vagy, addig nem vizsgal meg huvelyen keresztul, max feltesz par kerdest, megtapogatja a hasadat, ugy mint a belgyogyasz, es csinal egy hasi ultrahangot, ami teljesen fajdalommentes.
2017. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éve menstruálsz?Szokott máskor is késni,csak nem ennyit?
2017. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszat!:) igen, szokott kesni, azt hiszem a legtobb amennyit kesett az 1 het volt.de maskor nem volt olyan hogy fajt a bal petefeszkem..eppen megvagyok hulve,lehet ennek koze?
2017. okt. 1. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!