Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne késleltetni a...

Hogyan lehetne késleltetni a menstruációt?

Figyelt kérdés
November 18-án fog meg jönni. Úgy jöttek össze a dolgok. Nov. 15,16,17-én egész nap ide meg oda kell mennem, még időpontra is kell mennem. Ezzel az a gond, így meg nem tudom, hogy korábban vagy pontosan fog megjönni. Arra 3 napra fog megjönni. Akkor rossz lesz, mert menstruáció 2 napban minden bajom van, így meg nem tudom elintézni a dolgokat. Ezért is kéne hogyan tudnám késleltetni a menstruációt. Olvastam napi citrom, C-vitamin fogyasztásával lehet késleltetni. Ezzel nem tudom valakinél bevált-e. Nálatok mi vált be?

2017. okt. 31. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Citrommal, az nekem is bevált, 2-3napot csúszott vele (de csak míg nem szedtem a fogamzásgátlót).
2017. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogamzás gátló tablettával. Irány a nőgyógyász! Az orbáncfű is tartalmaz ösztrogént de azt nem tudom mennyi teát és mikor kellene innod belőle, hogy hasson. Ha egyáltalán hat.
2017. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!