Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan mintha fel lennék...

Olyan mintha fel lennék fázva, de mégsem?

Figyelt kérdés
Néha néha előjön, egy napig tart. Kétszer voltam mar vele vizeletvizsgalaton es mindkétszer negatív lett. Pisileskor a vege fele elkezd szúrni, majd miután befejeztem tovább szúr a következő pisiles elejeeig, amikor meg mar nem szúr, csak megint a végétől. Egy nap alatt elmúlik, nincs ver a vizeletben, tenyésztés alapján más sem. Vesehomokom lenne? Vagy mi ez ?
2017. okt. 31. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak minimálisan több bacit mutattak ki mint ami normális, nekem egyedül az vált be, hogy tudatosan figyelek arra, hogy mennyit iszom. Mert ezzel ugye folyamatosan átmosom a hólyagom, nem pang benne a vizelet.
2017. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen azt észrevettem mar hogy mindig akkor van amikor előző nap/pár nap kevesebbet iszok :(


Legalabb nem vagyok egyedul.

2017. okt. 31. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya kapszulából szedjél e napi 4 db-ot.
2017. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok:

csináltak hasi ultrahangot is, csak semmi baj a veséimmel. szóval valószínüleg tényleg inkább azzal lehet baj, hogy nem mosod át rendesen. illetve nem írtad, hogy hány éves vagy, és élsz-e nemi életet, de nekem pl akkor kezdődött az egész mikor megkezdtem a szexuális életet. szex előtt, utánn menj el pisilni, előtte nem is feltétlen muszáj, de utána mindenképpen, mert feljuthatnak a húgycsőbe olyan baik amiknek nagyon nem ott lenne a helye, ez is okozhatja a panaszaid.

2017. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
* bacik
2017. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem is az után kezdődött :( utána egybol rohanok mosdoba. Megint elmúlt egy nap alatt. A tozegafonyat Kiprobalom :)
2017. nov. 1. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!