Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek miért történt?...

Szerintetek miért történt? Tegnap reggel felkeltem megjött kb tíz perc múlva már borzasztó hasfájás fogott el, szokott fájni a hasam tudom ez vele jár, de ez most valami brutális volt konkrétan leültem és nem bírtam felállni.

Figyelt kérdés

Vártam míg kicsit enyhül aztán mikor próbáltam felöltözni olyan hányinger tört rám, rohantam a wc-be és már jött is... Később még rosszabbul éreztem magam, hasmenésem lett szinte az egész napot a wc-n kellett töltsem. Emellett nagyon fájt a hasam. Mi történhetett? 14/L

Sosem fordult még így elő..



2017. nov. 4. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj, ez előfordulhat. Velem is volt már ilyen, hogy hirtelen iszonyat erős görcs fogott el mikor megjött. Szerintem összeszedtél egy hasmenéses vírust aztán még megjött. Rosszul jött ki a kettő egyszerre. Hamarosan jobban leszel, biztos vagyok benne! :)

14/L

2017. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ah... Értem. Még most is elég szarul vagyok, de azért köszi :'D
2017. nov. 4. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a mensitől is lehet. Nekem is volt egyszer ilyen hogy lázas lettem. Meg hasmenésem volt. De vírus is lehet.

Mindenesetre jobbulást!

14/L

2017. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az életed folyamán változhatnak a tüneteid. Én pl. teljesen tünetmentesen kezdtem menstruálni 11 évesen, most 12 évvel később majdnem belepusztulok mikor megjön. Szép lassan egyre fájdalmasabbá vált. Úgyhogy nem kell meglepődni, ha előbukkan egy-egy tünet vagy épp eltűnik.
2017. nov. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!