Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez fertőzés vagy normális?...

Ez fertőzés vagy normális? (Folyás) Nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Mar eleg regota van ilyen folyasom de nem olyan reg elkezdett zavarni hogy sargas. Elegge megijedtem mert elolvastam kb az osszes cikket es mindenhol azt jrtak hogy ez valamilyen fertozes (budos lesz meg sarga

meg turos meg stb..) de gozom sincs hogy mi szamit ennel budosnek .. par napja neha viszket is .. de nem folyamatosan csak neha neha... De attol is felek mar hogy bemagyarazom magamnak a tuneteket... Meg nem menstrualok,nem voltam soha nogyogyasznal..

Nogyogyasznal mindig felhelyezik azt a kacsat?

(Nogyogyaszrol irjatok legyszi valamit mert en csak borzasztoakat olvastam )



2017. nov. 4. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Jaj, istenem, felnőtt, felelősségtudó nőként nőgyógyászhoz járni egyenesen kötelező dolog, ugyanis évente rákszűrést kell végeztetni, a saját érdekedben. Ha pedig valami fertőzést elkaptál, és nem kezelik ki, átterjedhet a méhedre, petefészkeidre is és akár meddő is lehetsz. Megéri, ahelyett, hogy elmennél egy összvissz pár perces rutinvizsgálatra?


A tüneteid alapján valószínűleg gombás fertőzésed lehet. Igen, a kenetvételhez felhelyezi a kacsát, de egyáltalán nem fájdalmas, tiniként, első alkalom előtt én is féltem, ahogy mindenki, de ma már úgy vagyok vele, hogy ha valami gond van, megyek és kész, teljesen természetes dolog és a saját egészségem megér ennyit. Ugyanúgy, ahogy a háziorvoshoz is elmész, ha beteg vagy.

2017. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom ,hogy el kell menni rákszűrésre évente. 14 éves vagyok ,nem felnőtt (és elég korainak éreztem elmenni nőgyógyászhoz.. azért kérdeztem hogy ez gomba e...

Köszi a válaszod

2017. nov. 5. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!