Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen egy hüvely normális,...

Milyen egy hüvely normális, egészséges állapotban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik.Sajnos nagyon régóta van egy fertőzésem (doki szerint trichomonas), amitől soha nem sikerült megszabadulni, mert hülye orvosokhoz mentem. A mostani doki teljesen profinak tűnt. Felírt Klion D 100 tablettát, kúpot. Mondta hogy ez biztosan megoldja a dolgot, ezért vissza sem rendelt kontrollra. Azt mondta akkor menjek, ha van panaszom.

Most lett vége a kúrámnak, és határozott változás van odalent.

Eddig rengeteg túrós dolog jött onnan ha bedugtam az ujjam, most nagyon pici mennyiségű fehér sürü tejszerű dolog. Az állaga nm csomós. És az eddigi mennyiség kb 15 százaléka. Csak nem tudom, hogy ez normális?

Zöldes-sárgás szagos folyást sem tapasztalok.

De a csiklóm környékén minimálisan még vannak ilyen fehér dolgok. Már az sem olyan mennyiségben, ill zuhanyzás után eltűnik, de aztán visszajön és nagyon zavaró.

Viszkető irritáló érzés sincs, vagy kipirosodás, gyulladás.

Csak a fehér kis dolgok zavarnak, ill nem tudom hogy ez a mennyiségű folyás rendben van e.

Mindenképp visszamegyek dokihoz, még ha nem is hívott, csak tudni akarom, hogy mások is így vannak e ezzel.



2017. jún. 8. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Amiről te írsz, az szerintem csak egy ártalmatlan fehérfolyás, ki lettél kezelve rendesen.
2017. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyógyultnak csak akkor mondhhatod magad, ha a laboratórium is megerősíti.

[link]

2017. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírtak teljesen normálisak.
2017. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!