Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűzhártya átszakadás?

Szűzhártya átszakadás?

Figyelt kérdés

Lehet bután fog hangozni ez az egész, de érdekelne hogy hogy is van ez.


Még szűz vagyok. Már betöltöttem a 18-at. Maszturbalni szoktam, és van egy segédeszközöm. Nem túl nagy, szerintem teljesen átlagos mérete van. Sőt, szerintem egy átlag peniszhez képest kisebb is.

Behatolással meg sosem masztiztam mert valahogy nem megy. Elég nedves voltam meg kívántam is, de amikor be akartam hatolni akkor nagyon fajt, olyan szuro érzés volt. Próbáltam már sikositoval is de úgyis fajt.

Ilyen lesz az igazi szexnel is? Mert én akkor örökre szűz maradok. Egy selejtnek érzem magam emiatt. Pedig elég magas a fájdalom küszöböm, de azt a fájdalmat valahogy nem birom elviselni.


Valami baj lehet velem? :( Tampont használok. Azzal semmi gond. Nem faj a használata.


2017. nov. 6. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
ha felnyomtad magadnak,és fájt akkor lehet már nem is vagy szűz
2017. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

xDD

Azért megkérdezem mégis hogy mekkora az a szerszám. Hidd el hogy még egy két ujjas behatolás sincs sehol egy igazi péniszhez. :D

Nem vagy selejt, és ez nem a fájdalomküszöbödön múlik, jesszus.

2017. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem nagy. Nem tudom a pontos méretet.

De két ujjal sem valami jó érzés. Egy “gumigyurut” éreztem amikor két ujjal próbáltam.


#1 Tudod csak úgy tudod elveszíteni a szüzességedet, ha penisz járt a hüvelyedben!

2017. nov. 6. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Egy biztos ha így ráparázol akkor ott egy villamos sem hatol majd át...! olvasgass utána , amúgy igen, ilyen lesz..de talán nem arra fogsz koncentrálni!!! Ismétlem ne görcsölj rá erre mert semmi nem lesz így belőle.
2017. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Ha felnyomtál vmi és jött vér nem vagy szűz. Nem lesz mindig ilyen. Talán az első pár menet lesz CSAK AZ ELEJÉN kellemetlen. Aztán már érezni fogod te is, hogy mennyivel jobb és élvezni is fogod. Jó tanács kezdetben majd ha eljön az ideje te legyél felül. Sok sikert! :)
2017. nov. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Istenem, azért mert valakinek atszakad a szuzhartyaja attól meg szűz marad!!

Akkor nem lesz szűz, ha már járt benne f&sz!!!

2017. nov. 8. 14:42
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Így van, a kérdező tudja jól. Addig szűz egy lány, amíg nem volt szexuális kapcsolata. A szűzhártya átszakadása pedig nem feltétlenül jár vérzéssel.

21N

2017. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Itt mindenki ennyire sötét?
2017. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nem szakadt at a szűzhártyád, ahoz kell egy pénisz és kell több behatolás. Nekem is fájt az első 3 alkalom, de utána már élvezetes volt.☺ Egy tanács olyannal veszisd el majd a szüzeséged aki szeretsz! Egyik barátnőm csak amiatt hogy veszítse el lefeküdt egy bunkóval, és azóta sem engedett más srácot közel magához mert megviselte hogy az a fiú az együttlét közben csak saját magára figyelt és hogy ö mit szeretett volna nem érdekelte hogy fáj neki meg ilyesmi.
2017. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!