Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy vízicsúszdán...

Lehetséges, hogy vízicsúszdán szakadt ki a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Voltunk csúszdaparkban és egyszer az egyik csúszdárol valahogy pont úgy csúsztam a vízbe hogy nagyon bevágott Oda...iszonyatosan fájt, elmentem wcre, mert éreztem hogy valami nem oké. Amikor pisiltem akkor csípett, majd mikor megtöröltem véres volt egy picit. Mire este hazaértünk már nem vérzett szóval tuti nem mensi volt csak kicsit fájt. De aztan masnapra a fajas is elmult. Lehet hogy a szűzhártyám volt? 14/l

2017. aug. 19. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, de ettől biztosan nem szakadt át, legfeljebb egy kicsit berepedt.
2017. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
És ha mégis az volt? Semmi baj, addig úgyis szűz maradsz, míg a barátod nem járt benned (vagy a csajod ujja, ha leszbikus vagy).
2017. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet bár jobban vérzik az szóval.., belőlem is még tíz percig csorgott olyankor a víz...:D
2017. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem az volt. Lehet inkább a bőröd sérült meg. A szűzhártya kicsit beljebb van. Inkább tampontól szakad át.
2017. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Simán lehetett a szűzhártyád , ha nincs túl mélyen és nem olyan zártak a szeméremajkaid.
2017. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!