Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők mitől lehet? (fontos)

Lányok, nők mitől lehet? (fontos)

Figyelt kérdés
Tegnap észrevettem, hogy egy kicsit fáj a puncimnál valami, nem tudom pontosan megmondani. DE csak akkor fáj ha ülök és egy kicsit előrehajolok. Ma megnéztem (már amennyire tudtam, mert van egy "kis" hasam :D) és a bal oldali kisajkamon a csiklóm alatt észre vettem egy kis dudort, mintha pattanás lenne. Lehet hogy valamit elkaptam (még szűz vagyok, de szoktam maszturbálni) vagy tényleg egy pattanás jött ki ? Fáj, de kibírható.

2017. nov. 7. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, de elmúlt. Tényleg olyan, mintha kis pattanás lett volna. Fogalmam sincs mi lehet.
2017. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megduzzadt faggyúmirigy, lehet eltömődött. Hamar (1-3 nap) és el kell múlnia (de minimum el kell kezdenie javulni) piszkálás nélkül is.

Ha esetleg maradnának vagy rosszabbodnának a panaszaid, akkor fordulj orvoshoz.

2017. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Furunkulusnak hívják. Kis borsó nagyságúra is kidudorodhat. Ne piszkáld,nyomkodd,kb 1hét mire kifejlődik és akkor megpróbálhatod kinyomni,de,ha még mindig nem jön nem szabad erőltetni,mert elég veszélyes. Sajnos,ha egyszer megjelent,akkor megfog legközelebb is.
2017. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat ! :)
2017. nov. 7. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is tapasztaltam ugyanilyet. Nekem 2 nap után magától elmúlt.
2017. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bartholin-ciszta is lehet az oka... Ha nem múlik 2-3 nap alatt, irány az orvos!
2017. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pár napja. be volt gyulladva ezért kinyomtam és már el is múlt, de csak akkor piszkáld ha be van gennyesedve a kispattanás. a szőrtüszők be tudnak gyulladni. ne aggódj
2017. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!