Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » LÁNYOK SEGÍTSÉG! Viszket a...

LÁNYOK SEGÍTSÉG! Viszket a puncim, nem tudom mit tegyek? :$

Figyelt kérdés

2 napja viszket a puncim, és fáj meg érzékeny. nem tudom mit tegyek. 14 éves vagyok, még nem jött meg menzeszem, fehér folyásom van, de ma olyan sárgás színű volt. Nagyon aggódok, lehetőleg itthoni kezelésre gondoltam,nem szeretnék dokihoz menni, anyukámmal kínos erről beszélnem (ne kérdezzétek miért) és nem tudom hogy kell bevenni (?) a kúpot, úgyhogy azt hanyagolnám, ha lehet.

KÉRLEK SEGÍTSETEK, FONTOS!



2013. szept. 23. 17:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy kérlek hanyagoljátok a csúfolódó, nem segítő kérdéseket... Válaszokat előre is köszönöm.
2013. szept. 23. 18:01
 2/15 anonim válasza:
Valszeg hüvelygomba,amit viszont otthon nem tudsz kikezelni, tehát muszáj lesz dokihoz menni.
2013. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, csak az a baj, hogy félek tőle. Tudom hogy ciki, de félek, meg mert szőrös is és úgy elég gáz. Ez ellen esetleg tudsz valamit javasolni? És anyukámnak hogy mondjam meg? :/
2013. szept. 23. 18:21
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod anyádnak, hogy nagyon viszket, valami baja van. És hogy meg kéne nézetni, és szerezni rá gyógyszert. Ennyi. Az orvosnak teljesen mindegy hogy milyen a puncid.
2013. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. És olyan érzés, mintha lenne benne valami.. hajszál vagy ilyesmi, de igazából nincs. az normális?
2013. szept. 23. 19:57
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez valószínüleg valami gomba lehet... sajnos nem tudok otthoni "kezelést", de jobb lenne minél hamarabb elmenni nőgyógyászhoz mert lehet h romlik.

Mivel 14 vagy egyedül is elmehetsz orvoshoz.

Talán a canesten combit megpróbálhatod de nincs 100%-os esély h segíteni fog...

2013. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. De hogy szedhettem össze.. :|
2013. szept. 23. 20:35
 8/15 anonim ***** válasza:
A saját bélrendszerünkben is van ez a candida gomba. Tehát akár onnan is meg lehet fertőződni. Minden székelés után ajánlatos lenne intim mosakodóval alaposan megmosakodni. Ezt nem kell szégyelni anyukád előtt. Neki is biztos volt már életében ilyen problémája. Ebben csak ő fog tudni segíteni neked.
2013. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, és mondta, hogy kenjem be Canestennel. Nagyon köszönöm mindenki tanácsát, és nem is volt ciki:)
2013. szept. 23. 22:24
 10/15 anonim ***** válasza:

Canestent használd szinte biztos hogy segíteni fog.

Hüvelykúppal egyutt lenne az igazi.

2013. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!