Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Talaltak nalam huvelyi uj egy...

Talaltak nalam huvelyi uj egy 55 mm cisztat mely a douglasba van sullyedve. Volt mar esetlek valakinek ilyen? Bovebben lennt

Figyelt kérdés
Baba tervezes kozepette menses keses vegett mentem uh ra. Sajnos cisztat alapitottak meg suru benneku.30 eves vagyok. Kertek verkepet melyben sajnos a ca125 es a he 4 is megvolt emelkedve. Doki szerint csokiciszta. En rettegek hogy tumorom van es gyerejem se lehet.Depressziombol kifolyolag a mutetet ellenzem nagyon felek. Most ez endometriozis vagy tumor. Esetleg valakinek volt mar ilyen?

#Endometriozis.ciszta.petefeszek.huvely.douglas.uh.csokiciszta.tumor.depresszio.panik.mutet
2017. nov. 11. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Depressziósan akarsz gyereket?
2017. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most lettem az ahogy kiderult ez az egesz!
2017. nov. 11. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem veszik ki?Mindenképpen kell a műtét.Tudom miröl beszélek 3 éve vették ki mindent daganat miatt.Ne halogasd
2017. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De igen . De egyszeruen a mutettol annyira tartok meg attol mire kelek fel. Mindent kivesznek aztan kemo 30 evesen. Teljesen ketsegbe vagyok esve
2017. nov. 11. 14:06
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Tehát kiderült, és akkor hirtelen depressziós lettél, és a depresszió miatt nem akarsz műtétet... akkor hogy akarsz egészséges lenni? Itt bezárult a kör. Saját magad elé állítasz egy akadályt, a depresszió nem egy nátha amit hirtelen megkap az ember, hanem egy hosszú folyamat.
2017. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen kedves #1 es . Sajnos ezt csak az tudja aki benne van. Semmi nem olyan egyszeru. Igen egeszseges szeretnek lenni. Csak ugyebar minden negativ is van a fejemben. De azert koszonom
2017. nov. 11. 14:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne félj!Minnél hamarabb kiveszik,annál hamarabb megnyugodsz.Nem biztos hogy kezelést is adnak,én se kaptam,elég volt a mütét.De ahhoz az kell,hogy minnél hamarabb kivegyék.
2017. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 7# neked mi volt a problema?
2017. nov. 11. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Méhtestrák
2017. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!