Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a több mint 2...

Mi okozhatja a több mint 2 hete tartó barna folyást, pecsételő vérzést? Valakinek volt már hasonló? 20/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom hogy nem vagytok orvosok és hogy sok minden okozhatja. Tudom azt is hogy nőgyógyászatra kéne mennem, de ezt most sajnos nem tudom megtenni. A menstruációm 6 éve rendszertelen. Most is sokat késett.Már nem vagyok szűz, 2 hónapja volt szexuális kapcsolatom. A menstruációm előtt már 4 nappal kezdődött a barna folyás.Nagyon kevés menstruácóm volt és késett is. Az első 3 napján volt , aztán márcsak inkább rózsazsínes volt. Következő nap újra volt rendes menstruációm. Aztán újra csak ilyen pecsételő jellegű vérzésem volt. Az első barnázás óta 16 nap telt. Szerintetek mi lehet az oka? A válaszokat előre is köszönöm. :)

2017. okt. 13. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

"A menstruációm 6 éve rendszertelen"

6 év alatt nem jutottál el nőgyógyászhoz???

Sok mindentől lehet: gomba, fertőzés, ciszta.

2017. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod. voltam nyáron nőgyógyászaton de nem találtak semmit, vagyis az orvos nem mondta hogy baj van.Csak hogy majd ha komolyabb baj lesz akkor menjek endokrinológiára. de nincs időm orvoshoz menni.
2017. okt. 13. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!