Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abba szeretném hagyni a...

Abba szeretném hagyni a fogamzásgátlót, szabad-e így?

Figyelt kérdés

1 hónapja és 5 napja szedem még csak, de nem érzem jól magam tőle. Enyhe zsibbadó/bizsergő érzés van a bal talpamban, ha megeröltetem, akkor feljebb is. Ez több, mint 2 hete már. Lábban folyamatos, meleg vizes áztatás jól esik neki. Illetve előfordul az is, hogy a bal karomban tapasztalok zsibbadó érzést és úgy gondolom ez nem normális, ez még csak most jelent meg 2 napja. Tehát csak egyoldalú, láb is kar is bal. Nem korlátol, dolgozok rendesen, nem fáj, semmi sem fáj max. a térdhajlat kicsit érzékeny, csak egyszerűen nagyon bosszantó, mert félek tőle. Orvoshoz hétfőn tudok menni, ma szombat van ügyelet, ott tudnak nekem tanácsot adni?

És baj, ha az új levél 6. napján abbahagyom a tablettát? Ugyanis ilyen tüneteket előtte még sosem tapasztaltam! :( 24 éves vagyok, fájdalmakra szedem, de inkább keresnék alternatívát, megbántam a felíratását.



2017. nov. 11. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja,hogy mit okoz még ,vagy hogy mennyire súlyosodik a helyzet.Inkább hagyd abba.Bármikor abba lehet hagyni.
2017. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Abbahagyni bármikor lehet. Másikkal bevariálni nem lehet azonnal. De a fogamzásgátló elég egészségtelen. Cisztákat csinál meg még ki tudja mit...
2017. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az óvó válaszokat! Mindenképp abbahagyom már ma, ha elmúlik ez a zsibbadás eszem ágában sem lesz többé ilyenhez nyúlni. De amúgy sem, ez egy orvosi javallat volt, kipróbáltam nem működik úgy tűnik... Mastodynon cseppre gondoltam, de ha elmúlnak a tünetek ezt sem alkalmaznám pár hónapig még. Remélem még időben vagyok. Köszi nektek.
2017. nov. 11. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Örülök, ha valakit megmenthetek :)))
2017. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy!! :)

Munkahelyen 8 órát talpalok addig nem tudom milyen az ülőhelyzet, meg hűvösben vagyok 15 fok kb., jobban is bizsergett most és megint megcsináltam, hogy meleg vizet engedek rá, kicsi hideg, majd megint meleget és elmúlt annyira, hogy picikét érzem a talpam közepén. Biztos, hogy segítek ezzel az ereimnek. Gyógyfürdőkben is van ilyen melegből hidegbe átugrósdi és vissza. A karom nem zsiborog kb. du 1-től. Holnap szabadnap törődök velük, abbahagyom ezt a szemetet és remélem megoldódik pár nap múlva. Nagyon várom, hogy jobb legyen.

2017. nov. 11. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!