Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális ez?

Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek és eddig sose volt pecsételő vérzésem. Először két hónapja volt 1-2 napig ingadozva 1-2 csepp és volt hohy kicsit több is. Most már 3. Napja tapasztalom ugyanezt eleinte 1-2 csepp barnás vér és most is ingadozik átvált erősebbre mint menzesz elején kb és kicsit vörösre majd újra 1-2 csepp. 3 napja tart. Pecsételő vérzésnél ez normális? És fogamzásgátló mellett? 4 éve szedem eddig sose volt. Most a 2 alkalommal mindig ket ciklus középén történt. Sajnos szerdán tudok csak dokihoz menni. Esetleg valakinek volt már ilyen fogamzásgátló mellett?

2017. nov. 12. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
4 év szedés után nem normális,szerintem.Majd a doki megmondja,hogy le kell-e váltani.
2017. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék bár nem biztos h számit, de pont 2 hónapja csomót is találtam a mellembe. Azt megvizsgálták, biopsziát is vettek. De a dokik összesen 4 csomót és két vizes cisztát találtak. Kiderült hogy a csomók jóindulatúak fibroadenomák. Nem tudom hogy összefügghet e
2017. nov. 12. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor kozti verezgettem ciklus kozepen, lecsereltuk a gyogyszert, elmult.

Az uj gyógyszerrel ugy 3honapig jo volt minden,majd előbb eros cici fajdalmaim lettek mensi elott,majd egy csomo is..huvelyszarazsag stb. - itt fajt ott szúrt.. szoval mivel előbb utobb ugy voltunk vele ugyis babaprojekt lesz aktuális, abbahagytam.Sztem nekem "megunta"a szervezetem.

2017. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ezaz hogy én is attól tartok hogy abba kell de én is gyerkőc vállalásig akartam szedni és az nekem még kb 5 év.
2017. nov. 12. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
A köztes pecsételgetés azt jelzi, hogy már nem megfelelő a gyógyszer a szervezetednek. Ilyenkor a doki cserét szokott javasolni.
2017. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek is dokihoz, de még mindig tart a vérezgetés 1 hete már
2017. nov. 15. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!