Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így "természetes"? (Menstru...

Ez így "természetes"? (Menstruáció)

Figyelt kérdés

Fiatalabb koromban mindig csakis ágyban fekve, fájdalomcsillapítókkal teletömve tudtam átvészelni azokat a bizonyos napokat. Aztán ahogy teltek az évek ez kezdett alábbhagyni, gyógyszer még mindig kellett, de már nem volt az a borzalmas fájdalom, el tudtam menni ide-oda. Max. nem az első napon...De a 2. napon már igen.

Most 29 évesen ott tartok, hogy első napon 1 szem gyógyszer, hogy ne zavarjon a rendszeresen jelentkező menstruációs görcs, de az el is mulasztja a fájdalmat (Régen 2-3 gyógyszer is alig), de már nem is fáj annyira, vagy csak ritkán, és nem érzem már magam olyan rosszul, sőt, teszek-veszek, míg a tizes éveim végén, huszas évek elején menni sem tudtam sehová, olyan ramatyul voltam.

Nem szedek fogamzásgátlót, soha nem is szedtem. Csak így magától változik ez?:) Hogy már sokkal jobb a helyzet?:)


2017. nov. 13. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Örülj neki, változhat igen, az a jó, hogy neked jó irányba változott. Sajnos nekem csak a fogamzásgátló segített, (petefészekcisztával műtöttek), mert egész hónapban fájt már. Így is durva az első nap, de gyógyszerrel (cataflam) kibírható.


L/19

2017. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális a változás. Ne aggódj. Örülj neki.

21n

2017. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva van. Régebben is nagyon fájt, de kb 1 éve hányásig és ájulásig fajul a dolog. Egyre rosszabb. És én 25 vagyok.
2017. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!