Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy örülök a...

Az normális, hogy örülök a mensinek? Tegnap jött meg először, és az osztálytársaimmal ellenben én nem kívánom a pokolba. Semmi baj nincs vele, nem is fáj a hasam, semmi katasztrófa. Csak az első alkalommal van így, hogy nem is olyan kellemetlen? 11/L

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:

az elsőnek még én is örültem, hogy húú nagy lány lettem=)

De hidd el, fog ez még fájni, legalábbis nekem egyre jobban görcsöl a hasam, meg tud kellemetlen helyzetbe hozni, nyáron meg elég kényelmetlen...

Szóval majd ahogy nősz, te se fogsz neki úgy örülni, majd csak azért, mert ha megvan tudni fogod, hogy nem vagy terhes:D

2010. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a normális, amiért örülsz annak, hogy nő lett belőled, és egyszer majd lehet kisbabád. Gratulálok neked, hogy nagylány lettél. :-)


Sajnos nem biztos, hogy mindig ilyen kellemes lesz. Nekem az első két évben nem fájt egyáltalán, azóta viszont a falat tudnám kaparni, annyira fáj minden hónapban.

2010. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is örültem neki, szívem szerint kikiabáltam volna a világnak hogy nagylány vagyok.Lehetséges hogy mázlista vagy és fel sem tünik majd máskor sem hogy megvan.Én életemben 2x görcsöltem, viszont akkor ki sem tudtam kelni az ágyból.Azon kívül soha, pedig már 12éve menstruálok.
2010. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

előbb utóbb meg fogod unni, de együtt kell vele élni.

Van előnye is, de néha bizony kellemetlen.

Elsőre nekem se fáj, meg még egy jó ideig nem, aztán mostanában néha kegyetlen :(


De egyébként normális h örülsz, annó én is örültem :)

2010. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem ez normális dolog. Van, h én is örülök, amikor megjön.:)(pedig már majdnem 8 éve menstruálok)

Szerencsére a hasam is ritkán fáj olyankor.

Egyébként szerintem a legtöbb nőnél változó, h mikor milyen tünetekkel jár a menses, nekem néha mielőtt megjön fáj a fejem-de szerencsére tényleg csak néha:D.

Gratulálok!;)

2010. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is örültem az elsőnek, mert lehetett mondani az osztálytársaimnak, hogy nekem is megjött, bibibi.


Nekem nem szokott fájni, sőt néha észre sem veszem hogy megjön, és ebből volt már ciki helyzet. Pl amikor Horvátországban sétáltam fehér gatyában és éreztem, hogy hoppá, persze nem volt nálam se tampon se betét, aztán berohantam egy kávézóba és wc papírral teletömködtem. Ezen ügyből kifolyólag nem kellemes, sőt rossz hogy figyelni kell erre, meg tudni kéne az időpontokat hogy mikor fog megjönni és akkor számítani rá :)


Egyébként olyan is volt, hogy görcsölt a hasam, de nagyon. A munkahelyemen voltam, és el kellett szenvedni magam a gyógyszertárig, hogy vegyek valami görcsoldót mielőtt megdöglök, aztán vettem nospát és még ott bevettem, hogy egyáltalán vissza tudjak mászni a melóhelyemre.


Szóval ez változó. Van akinek ritkán fáj, vagy nem fáj egyáltalán, de ismerek olyat is, aki meg otthon fetreng az ágyban hogy túlélje :)

2010. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem gondoltam, hogy mindenki így fog reagálni:) Már azt hittem le leszek hurrogva...

Amugy az elsőnél nektek se fájt a hasatok?

2010. máj. 31. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Te legalább megérted, hogy ez a szervezeted egészséges működése miatt van! Más lány példát vehetne Rólad, bár tudom, hogy sokaknak szenvedés, de a menstruáció hozzá tartozik a lányok, nők szervezetének egészséges működéséhez.
2010. jún. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem se fájt az első( meg szerencsére a többi se, vagy ha néha igen, akor is csak enyhén)-amúgy az 5. választ is én írtam:)

2010. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!