Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jo otlet nogyogyasznal egyszer...

Jo otlet nogyogyasznal egyszerre kivizsgaltatni magam es fogamzasgatlot foliratni?

Figyelt kérdés

Valami gebasz van a belso rendszeremben, amivel orvoshoz fogok fordulni.

Viszont regen szedtem fogamzasgatlot, az is bajok voltam igy abba hagytam. De szeretnem ujra szedni.

Az is lehet, hogy a kettonek van koze egymashoz. Na szoval folhozzam egyaltalan a fogamzasgatlo temat, vagy varjam meg, mig kiderul mi a bajom?



2017. nov. 14. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen jelezd a dokinál a bajodat mielőtt fogamzásgátlót íratsz fel. Mondanám, hogy előbb a bajodat rakd rendbe, utána a bogyó :)
2017. nov. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a dokinál.
2017. nov. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A bajommal megyek elsororban, a fog. gatlo lenne a 2. dolog.
2017. nov. 14. 08:41
 4/7 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy szeretnél újra fog.gátlót szedni, javasolja-e most, vagy várd ki a vizsgálatok eredményeit.
2017. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Előző vagyok.


Azt is lehet, hogy felírja, de nem váltod még ki, vagy nem kezded el szedni. Nem tudom milyen doki, de én magánhoz járok és ha csak recept kell, akkor 2000Ft a felírás, ezért inkább akkor szoktam kérni ilyesmit, mikor amúgy is megyek. :)

2017. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nyugodtan mondhatod,hogy fogamzasgatlot szeretnel.Meg,ha ugy erzed,hogy osszefugges van a korabban szedett tabi meg a problemad kozott azt is mond el az orvosnak.
2017. nov. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó ötlet. Ha meg mégsem, akkor úgysem ír fel, hanem mondja, hogy majd ha rendbe jössz.
2017. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!