Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tenyleg vannak olyan melok...

Tenyleg vannak olyan melok Magyarorszagon ahova olyan betetet kell hasznalni ami a pisit is elbirja mert nem mehetnek ki wcre 😮?

Figyelt kérdés

2017. nov. 15. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát konkrétan ilyet nem tudok de azt eltudom képzelni h egy 15 órás idegsebészeti műtét során szükség lehet erre az operáló orvosnál.
2017. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
operátor...
2017. nov. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nekem már csak az a kérdésem a kérdezőt kiegészítve, hogy ha tényleg vannak ilyen helyek, akkor azok legálisak...? Legális embertelen körülmények között dolgoztatni embereket...?!
2018. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Üdv 2023-ban kedves 3!


Hát igen. Most már egyes helyeken kiharcolták, hogy azért már nincs ilyen, hogy nem mehetek ki,(persze van ahol ez nem sikerült, sajnos, nem mehet ki az ember, de olyan helyre én nem is mentem).

És egyre több gyár van ahol kártyát se kell csekkolni ha mosdóba mész.

2023. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért, volt valaha is olyan munka, hogy le kell jelenteni, ha valaki kiment a mosdóra...???!!! Ezek szerint én nagyon naív és rózsaszín buborékban éltem eddig az életem...
2023. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen kedves 5, sajnos a egy gyárban a gyártásban van olyan gép amit nem hagyhatsz ott, és szólni kell valakinek váltson le.

4 voltam.

2023. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyet egyébként a Grace Klinika sorozatban láttam még valamikor az első olyan szériában amiben Lexi is szerepelt. De fiktív story, nehéz elhinni, hogy ha ez nincs rendesen megoldva, a világ bármely pontján egy baleseti sebész gépi pontosággal tudna műteni lement vércukorral, folyadékhiánytól beszédülve..
2023. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!